1.3.2015

דייט בדוארנראה כי סוף סוף דואר ישראל לוקח את עצמו בידיים, והגוף הפרימיטיבי ביותר בארץ המסרב להתאים את עצמו לנפלאות הקניות באינטרנט, יוצא במהלך די מפתיע - הזמנת תור מראש.

כמידי כמה ימים נכנסתי השבוע לאתר הדואר על מנת לבדוק סטטוס הזמנות ששלחתי ומשהו מוזר תפס את עיניי. ׳חדש! זימון תור׳. מובן כי בדואר לא היטיבו לפרסם את החידוש המטורף הזה באמצעות באנר עצום, כמודעת פופ אפ אשר ׳תתקוף׳ את מבקרי האתר אך לשם שינוי לא תעיק עליהם, אלא דווקא תגרום להם לחייך.

מובן כי התלהבתי מהשירות החדש ומיהרתי לספרי למכרי הקרובים יותר ופחות באמצעות סטטוס ברשתות החברתיות, וכבר ביום שישי האחרון יצא לי לבדוק את השירות, ולהלן המסקנות;

ראשית, קביעת התור היא מאוד פשוטה, המערכת אמנם פרימיטית, אך די אינטואיטיבית ופשוטה לתפעול. לאחר שנכנסתם לעמוד הזמנת התורים, יש לגלול מעט את הדף ותבחינו בכפתור אדום די גדול ״להזמנת תור״, אשר לחיצה עליו תפתח טאב חדש, בו תצטרכו לבחור את סניף הדואר הרלוונטי עבורכם. לאחר שבחרתם את הסניף, יש לסמן את סוג השירות שאתם מעוניינים בו (קבלה/משלוח חבילה, מטבע חוץ או אשנב כל), עליכם להזין את מספר הטלפון שלכם (האמיתי) ומיד אחר כך תקבלו הודעת סמס המאשרת את הדייט שנקבע לכם בדואר. 

משהו כמו שעה לפני המועד המתוכנן לביקור, תקבלו הודעת תזכורת. על מנת לממש את התור עליכם לבחור ב׳קיוסק׳, בעמדת הרישום לקבל מספרים בכניסה לדואר באופציה לפיה כבר הזמנתם תור, ותקבלו פתקית עם מספר ייחודי לכם. 


כאשר הלכתי לסניף הדואר נרגשת בשישי האחרון לאחר שקבעתי את התור לשעה 11:15, היו לי ספקות ולא האמנתי שיש סיכוי שזה אכן יצליח, אך אמנם באיחור של משהו כמו שתי דקות, המספר שלי הופיע בצג ונקראתי לגשת לעמדה, כך שתוך חמש דקות סיימתי את סאגת הדואר שלרוב לוקחת שעה במקרה בטוב. מובן שעל הדרך הרגזתי אישה מבוגרת שלא הבינה איך רק עכשיו הגעתי וכבר קיבלתי מענה .. ;-)

בקיצור - מומלץ. מוזמנים להזמין תור לביקור הבא שלכם בדואר כאן.

Chic & Love
הילהאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תמיד כיף לשמוע מה שיש לכם לומר :)