4.11.2013

My First Interview


אני רוצה לשתף אתכם בראיון שנתתי לאתר xuxu.co.il במסגרת פינת "יזמית השבוע". האתר אגב, פונה לנשים בלבד ומטרתו היא ליצור קהילת נשים חזקה עם תכנים ייחודיים ואיכותיים. תהנו :)
שם: הילה חיימוביץ
שם החברה: priceless-chic
לינק לאתר: priceless-chic.com
IMG_6168
ספרי קצת על עצמך: (גיל, מגורים, מה הרקע שלך ) בת 25, הרצליינית מלידה, בעלת תואר ראשון בתקשורת אינטראקטיבית מהמרכז הבינתחומי, בזוגיות מדהימה שנתיים. בגיל 12 התחיל סיפור האהבה שלי עם רשת האינטרנט ומאז לא נפרדנו.
ספרי לנו על החברה שלך: את הבלוג הקמתי לפני כשלוש שניים במסגרת קורס במכללה והחלטתי להמשיך ולעדכן אותו תדיר. קניות באינטרנט הן חלק בלתי נפרד מחיי כבר קרוב לעשר שנים (וואו, לא יאמן שעבר כל כך הרבה זמן מגיל 16) והחלטתי שהגיע הזמן להגשים חלום ולשתף בידע שלי נשים אחרות ולכן הקמתי את priceless-chic. מדובר ב חנות ווירטואלית אשר מציעה פריטים שיקיים, ייחודים ובעלי אימרה במחירים שווים ביותר. הפריטים בחנות הם ממש לא מיינסטרים ולא נועדו לרצות את כולם, אלא מיועדים לנשים שרוצות להיות "שיק על".
איך חשבת על הרעיון? כבר שנים שהרעיון להקים חנות ווירטואלית מהדהד בראשי אך כנראה שחיכיתי לרגע המתאים. הרצון להקים חנות שכזו נבע מכך שנשים רבות החמיאו לי על הטעם שלי וכל פעם ששאלו אותי מהיכן הפריטים התשובה הפופולארית הייתה: "מהאינטנרט". החלטתי שהגיע הזמן שאסמוך על עצמי ועל הטעם שלי ואאפשר לנשים שאין להן זמן,כוח או ידע להתעסק בזה לקנות פריטים ייחודיים באמצעות האינטרנט בצורה פשוטה ולקבל את הפריט במהרה.
IMG_5595

מתי הגיע הרגע שבו קמת ועשית מעשה? לפני חמישה חודשים הפסקתי לעבוד ומאז החלטתי שאני הולכת לקדם את הבלוג שלי ב"רעל". יום אחד, אחרי מספר חודשים של אבטלה נפל לי האסימון והבנתי שזהו, הגיע הרגע. אני רוצה להקים חנות ווירטואלית. התזמון היה מושלם ולא היה שום דבר שיעצור אותי. החלטתי שזה הוא הקורס של החיים שלי, והגיע הזמן להגשים את החלום שלי. ההפסד לא יהיה גדול, מקסימום ישארו לי מלא פריטים שיקיים לעצמי.
מה הדבר הראשון שעשית כדי להקים את המיזם? הכל קרה מאוד מהר. ביום אחד החלטתי שאני הולכת על זה, התייעצתי עם חברים קרובים ומשפחה וכולם תמכו ועודדו אותי לרעיון, ומיד התחלתי לחפש אחר פלטפורמה לבנות בה את החנות והתחלתי להזמין סחורה. הבנתי שאין יותר מה לחכות והגיע הזמן לצאת לדרך.
{blog4} of 1)-8

מה הדבר הכי חשוב לפי דעתך שעשית? לא נתתי לפחד להשפיע עליי והלכתי עם הלב שלי לשם שינוי. הנחתי את הרציונאל בצד, לא חשבתי לרגע על הפן הכלכלי ופשוט החלטתי שהגיע הזמן שאעשה משהו משמעותי עם החיים שלי. הגעתי לנקודה בחיים שלי שזה בדיוק הזמן להחליט מה אני רוצה לעשות עם עצמי וסוף סוף יכולתי לענות על השאלה "מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה".
מה הטיפ הכי טוב שאת יכולה לתת ליזמיות? אני מאמינה בגישה שמה שעושים באהבה- מצליח. לעולם לא הרגשתי כל כך מסופקת ונרגשת, והיום בו החנות עלתה לאוויר היה היום הכי מרגש בחיי. אם יש לך חלום, לכי תגשימי אותו בכל הכוח. כמו כן, תמיד יהיה לאנשים מה להגיד וחשוב מאוד לא לקחת כל הערה באופן אישי ולהיפגע ממנה, ולזכור – את יודעת הכי טוב.
האם כסף זה גורם מכריע בהקמת מיזם? ממש לא. אני מתייחסת לפרויקט הזה כאל קורס, קורס שלא לומדים באף אוניברסיטה.
20130615_140202
מה היה הרגע הכי קשה? בינתיים לא היה ומקווה שגם לא יהיה. אני מתייחסת לכל המיזם הזה כהרפתקה, חוויה,מה שמוריד ממני לחצים רבים ומאפשר לי ליהנות מכל רגע.
מה את הכי אוהבת בעבודה שלך? היא דינאמית, משלבת כתיבה ואופנה שהן שתי האהבות הגדולות שלי ומאפשרת לי לעשות את מה שאני אוהבת – לגלוש ולקנות באינטרנט. יש כאלו שיחשבו שמדובר בתחום שטחי, אבל עושה לי כל כך טוב שמישהי קונה פריט מהאתר ואומרת לי כמה מחמאות קיבלה עליו.
{blog4} of 1)-49
מה את הכי שונאת בעבודה שלך? אני לא שונאת בה כלום, אבל החיסרון העיקרי בה הוא שהיא מהבית וחסר לי הצורך להתלבש יפה מפני שרוב הזמן אני בפיג'מה :)
מי הם המנטורים שלך? אחותי, אשר לאחרונה גם בחרה בדרך עצמאית ועודדה אותי לאורך כל הדרך ללכת עם תחושות הבטן שלי ולא לוותר לעצמי, לנסות.
מה החלום שלך: להקים חנות פיזית בשם priceless-chic אשר תמכור פריטים שיקיים לכל המשפחה במחירים שווים לכל נפש ולהיות עורכת עיתון אופנה מצליח. אמן.

:)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תמיד כיף לשמוע מה שיש לכם לומר :)